Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Склад секретаріату Федерації фехтування України Електронна адреса
Неділя, 10 квітня 2016 12:55
Шановні члени ФФУ!

Склад секретаріату ФФУ поповнився двома новими працівниками. Відтепер менеджером федерації є Вадим Байдаченко, а медіаменеджером - Катерина Годунова.

Менеджер займається обробкою результатів змагань, упорядковує національні рейтинги, бере участь в розробці календаря та регламентів всеукраїнських змагань, а також сприяє забезпеченню всеукраїнських змагань обладнанням (обробка заявок на отримання обладнання, складання графіків відвантажень і прийому устаткування і тд.).


 
Вадим Байдаченко
Майстер спорту з фехтування (шабля)
Студент 4-го курсу Національного університету фізичного виховання і спорту України
Тел.: +380 98 579 21 44
E-mail: vadym.baidachenko@nffu.org.ua

Медіаменеджер займається висвітленням виступів українських фехтувальників на міжнародних і національних змаганнях, підготовкою прес-релізів і прес-конференцій, адмініструванням сайту ФФУ, а також надає ЗМІ дані про фехтувальників України.

 

 


 
Годунова Катерина
Майстер спорту з фехтування (рапіра)
Студентка 1-го курсу Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Тел.: +380 50 989 60 16
E-mail: catherina.godunova@nffu.org.ua