Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Ліцензії FIE Електронна адреса
Вівторок, 28 липня 2015 14:17

Шановні члени ФФУ, у зв'язку зі змінами в правилах Міжнародної федерації фехтування починаючи із сезону 2015-2016 при відкритті будь-якого типу ліцензії (спортсмена, судді або члена FIE) на сайт Міжнародної федерації фехтування повинні бути завантажені фотографія й emaіl людини, якій відкривають ліцензію. Без цієї інформації ЛІЦЕНЗІЮ ВІДКРИТИ ТЕХНІЧНО НЕ МОЖЛИВО!

Дане правило має відношення до усіх спортсменів і суддів, і до тих, у кого вже була ліцензія, і до тих, хто буде відкривати ліцензію вперше, тому, будь ласка, перевірте, є чи у Вас світлина на сайті FІE і у будь якому разі вкажіть Ваш emaіl!

Спортсмени можуть перевірити наявність фотографії тут:

http://fie.org/fencers/individual

Судді можуть перевірити наявність фотографії тут:

http://fie.org/competitions/referees

У зв'язку з вище викладеним, просимо всіх тих, кому необхідна ліцензія FIE на сезон 2015-2016 до 15 серпня 2015 року надіслати фотографії та emaіl адреси генеральному секретареві ФФУ Олені Шевчук (emaіl: elena.shevchuk@nffu.org.ua, тел.: +38 068 122 47 22) а також здати гроші на оформлення ліцензій. Нагадуємо, що вартість однієї ліцензії FIE – 25 євро.

Вимоги до фотографій:

  1. Формат JPG
  2. Розмір не менш 600 (висота) на 400 (ширина) пікселів
  3. Назва світлини тільки на латиниці (англійські букви)
  4. Назвою світлини повинні бути прізвище й ім'я людини (наприклад nedashkovskaya_darііa.jpg)

Вимоги до emaіl:

Шановні спортсмени й тренери, якщо Ви надсилаєте декілька emaіl-адрес для кількох людей в одному листі, будь ласка, указуйте, який emaіl до якій людині відноситься,

наприклад:
elena.shevchuk@nffu.org.ua – Олена Шевчук
press@nffu.org.ua – Дарія Недашковська