Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Інформаційний лист FIE N°2-18 від 05.03.2018 Електронна адреса
Понеділок, 12 березня 2018 20:03

Інформаційний лист FIE N°2-18 від 05.03.2018

Суддівські екзамени - 2019. Виконавчим комітетом  були прийняті Нові правила, відповідно до яких булла змінена
Глава 3 Адміністративних правил (додається).

Призначені судді:

- чемпіонат світу в Усі (CHN)
- юнацькі Олімпійські ігри в Буенос-Айресі (ARG)

Прийняття Федерація фехтування Американського Самоа (ASA). Виконавчий комітет надавав тимчасове членство Федерації фехтування Американського Самоа. Кількість федерацій членів FIE зросла до 153.
 
Зустрічі комісій та рад. Ці зустрічі відбудуться 29 і 30 червня 2018 року в Бухаресті (ROU).

Пасив. На додаток до різних отриманих пропозицій, на чемпіонаті світу серед кадетів та юніорів у Вероні будуть проведені попередні тести

Захист персональних даних. Нещодавно Європейський Союз прийняв Загальну Поправку про захист даних (GDPR), яка набере чинності 25 травня 2018 року і буде застосовуватися до всіх юридичних осіб, що базуються у Швейцарії, які збирають та обробляють персональні дані.
У Швейцарії Федеральна Рада внесла зміни до Федерального закону про захист даних (LPD), який набере чинності з 1 серпня 2018 року.
FIE зв'яжеться з національними федераціями щодо отримання згоди осіб на обробку їхніх особистих даних.

 У 2018 році FIE святкує своє 105-річчя. Детальна інформація буде розіслана в спеціальному листі.
  • ЗМІНИ ДО ГЛАВИ 3 АДМІНІСТРАТИВНИХ ПРАВИЛ

3.1.5. Арбітра буде автоматично вилучено зі списку міжнародних арбітрів наприкінці четвертого календарного року, в якому він не судив на офіційних змаганнях FIE.

3.1.6. Суддя, якого вилучено зі списку міжнародних арбітрів з причини, зазначеної в пункті 3.1.5, можна відновитися лише у тому випадку, якщо він / вона пройде практичне спостереження за відповідною зброєю.
Це практичне спостереження відбувається разом з суддівськими іспитами FIE  під наглядом призначених екзаменаторів, які повинні підтвердити чи ні, що він / вона має можливість працювати суддею FIE.
Судді, включені до списку суддів та мають категорію з кількома видами зброї, повинні бути призначені Суддівської комісією  на всі свої види зброї.
Невиконання цієї вимоги не призведе до втрати категорій у випадку, якщо судді не виконують функції в одній чи кількох видів зброї.

3.2.4. Суддя, який судить  офіційні змагання F.I.E. не може виконувати будь-яку іншу функцію (тренер, спортсмен, мастер, або головний тренер, голова делегації тощо) для будь-якої делегації, яка бере участь у цих змаганнях.

3.4. Суддівські  іспити проводяться у спеціальних заходах, організованих FIE у співпраці з федераціями приймаючої сторони у вересні та жовтні для кожної зони, і складається з трьох частин: теоретичного екзамену, аналізу відео та практичного іспиту.
Лише кандидати, що пройшли теоретичний іспит та аналіз відеоаналізу, зможуть здавати  практичний екзамен.

3.4.1. Проводиться один загальний екзамен на рік у всіх трьох видах зброї , але не пов'язаний з будь-якими змаганнями.
Тривалість Загального екзамену  на трьох видах зброї становитиме 6 днів (2 дні на зброю). Під час проведення загального екзамену  федерація, яка проводить екзамен повинна забезпечити:

 Теоретичний екзамен
Практичний екзамен
Для  30-40 кандидатів на кожен вид зброї
 3 зали засідань (до 15 осіб у кожній) 3 повністю екіпіровані доріжки з 8-ма висококваліфікованими фехтувальниками у кожному виді зброї
Для 20 кандидатів на кожен вид зброї
 2 зали засідань (до 12 осіб у кожній) 2 повністю екіпіровані доріжки з 6-ма висококваліфікованими фехтувальниками у кожному виді зброї

3.4.4.1. Критерії відбору на Загальні Суддівські  іспити полягають у наступному:

Максимальна кількість місць на вид зброї:

Європа: 40 Америка: 30 Азія: 30 Африка: 20

Загальні Суддівські іспити
Федерація, яка проводить іспит
Інші Федерації того ж континенту
Загальна кількість місць, якщо не присутні жінки-кандидати* 
64
Місця на вид зброї
21-2
Загальна кількість місць, якщо  присутні 1 - 3 жінки-кандидати*7-95 (якщо подана 1 жінка-кандидат)
Зарезервовані за замовчуваннямТАКУ порядку черги
Якщо відбувається зміна кандидата після дедлайну заявокВключається кандидат зі списку очікуванняВключається кандидат зі списку очікування
Якщо загальна кількість кандидатів на кожен вид зброї є меншою за максимальну кількістьМоже запропонувати 1 кандидатуру для спостереження за для оновлення категорії, якщо категорія втрачена, оскільки суддя не виконував обов'язки
У порядку черги
Може запропонувати 1 кандидатуру для спостереження за для оновлення категорії, якщо категорія втрачена, оскільки суддя не виконував обов'язки
У порядку черги


* У тому числі кандидати, які проходять практичне спостереження для оновлення категорії, якщо категорія була втрачена через те, що суддя не виконував функції.  Діє принцип "за чергою".

У випадку, якщо протягом року на жодному континенті не організовано жодної загального суддівського екзамену, кандидати з цього континенту можуть подати заявку на проведення іспиту на іншому континенті за умови, що загальна кількість запропонованих кандидатів на цю зброю все ще перевищує вказану вище кількість для кожного континенту.

Ці місця надаються за принципом  "за чергою".

В іншому випадку кандидат не може брати участь в екзамені, який відбувається на іншому континенті.

3.4.4.2 Виклик (відкриття та закриття) на іспити публікується на веб-сайті FIE та надсилається всім національним федераціям відповідного континенту.
Реєстрація відкривається  на дату публікації виклику. Жодна кандидатура / реєстрація не буде прийнята до виклику та після закінчення дедлайну.

3.4.5 Після закінчення терміну прийому заявок список кандидатів складається з урахуванням дати їх реєстрації.
Вибір буде проводитися відповідно до умов, викладених у параграфах 3.4.4.1 та відповідно до положень цього пункту.
Список прийнятих кандидатів буде опублікований на веб-сайті FIE.

3.4.6 Екзаменаційна комісія складається з чотирьох-шести членів Суддівської комісії (залежно від кількості кандидатів, що допускаються на континент), включаючи принаймні двох з іншого континенту, і, якщо це можливо, один (1) член виконавчого комітету FIE.

3.4.8 Кожен Суддівський  іспит організований таким чином:
За кожний вид зброї екзаменаційна сесія проводиться протягом двох днів таким чином, а порядок зброї - рапіра, шпага, шабля:
  

 День 1: Теоретичний екзамен
День 2: Практичний екзамен
Ранок  
1. 30 хвилин  вступних пояснень
2. Письмовий екзамен: тести з декількома варіантами відповідей
3. Корекція тестів 
1. Весь день спостереження за кандидатами під час суддівства
2. Бої організовані з фехтувальниками високого рівня, що надаються федерацією яка проводить екзамени. Кожен кандидат буде спостерігатися принаймні двома екзаменаторами
ДеньЕкзамен за допомогою відео-суддівства 
 

3.7.2. Судді FIE, що отримали офіційну Суддівську форму F.I.E. або одержали дозвіл від FIE, на  купівлю цієї  уніформу, зобов'язані носити її.
Ця форма складається, для чоловіків, з куртки, пари штанів та краватки, а також для жінок з піджака, спідниці (або брюк) та шарфа.
Куртки, брюки та спідниці повинні бути темно-синіми. Краватки та шарфи надаються FIE суддям, що беруть участь у Чемпіонаті Світу.