Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Ольга Харлан була обрана в Комісію атлетів FIE Електронна адреса
Неділя, 06 серпня 2017 12:14
Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан увійшла до Комісії атлетів Міжнародної федерації фехтування (FIE). У голосуванні брали участь 571 спортсмен. За українську шаблістку було віддано 211 голосів.

До Комісії також було обрано італійського шабліста Альдо Монтану (225 голосів), японського шпажиста Мінобу Казуясу (204 голоси), угорця Арона Сіладі (190 голосів), француза Янніка Бореля (171 голос), а також американку Маріель Загуніс (158 голосів).

На перших зборах Виконавчого комітету FIE (відразу після чемпіонату світу в Лейпцигу) шестеро фехтувальників будуть затверджені як представники Комісії атлетів FIE. За підсумками голосування, у Комісії повинні бути спортсмени з чотирьох зон - Європи, Америки, Африки та Азії / Океанії, а також представники трьох видів зброї - шаблі, шпаги і рапіри.

Перша зустріч Комісії відбудеться 7 жовтня в Лозанні, Швейцарія. На цих зборах буде обрано президента організації, а також впорядкований календар діяльності Комісії атлетів FIE на наступний рік.

Оригінал листа FIE.

Результати голосування.