Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Ліцензії Європейської конфедерації фехтування Електронна адреса
Вівторок, 28 серпня 2012 00:00

Шановні спортсмени й тренери!

Європейська конфедерація фехтування ввела ліцензування спортсменів і суддів із сезону 2012-2013 рр.

Ліцензія коштує €10.

Тільки при наявності ліцензії можливий виступ на чемпіонатах Європи й турнірах Європейського кадетського циклу, а так само Європейського циклу U-23

Спортсмени й судді, які планують брати участь у даних змаганнях, повинні здати кошти й анкетний дані для відкриття ліцензій (прізвище й ім'я англійською мовою (як у закордонному паспорті), дата народження, домашня адреса, правша/лівша) Рустаму Мамедову або Олені Шевчук до 1 вересня 2012 р. для подальшого перерахування на рахунок Європейської конфедерації фехтування.

Олена Шевчук

Моб.: +38 068 122 47 22, +38 050 168 16 65

Рустам Мамедов:

Моб.: +38 093 800 52 08

e-maіl: ukr-fencіng@ukr.net