Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Збільшення вартості ліцензій EFC Електронна адреса
Неділя, 12 серпня 2018 11:36
Європейська Конфедерація фехтування
03.08.
Інформаційний лист 21-2018


Шановні федерації!

У пошуках консолідованої позиції з питань, що мають вирішальне значення, Конгрес EFC прийняв пропозицію від виконавчого комітету EFC щодо внесення змін до оплати.

Зверніть увагу, що Конгрес EFC затвердив збільшення вартості ліцензій EFC з 15,00 до 20,00 євро з нового сезону 2018/2019 років.

Усі  кредити  на  ліцензії будуть конвертовані  в нове значення.  Протягом тижня наш Директор з спортивних змагань Юліус Кралік надсилає окремо всі фактичні стани по ліцензіям національних федерацій .

Заздалегідь дякую за співпрацю.
З найкращими побажаннями,

Яцек Слупскі
Генеральний секретар