Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Інформаційний лист EFC №25-2015: Створення Європейського циклу змагань U-14 Електронна адреса
Четвер, 15 жовтня 2015 21:58
Європейська конфедерація фехтування пропонує наступне продовження розвитку запропонованого проект для юних фехтувальників Європи:
  1. У цьому сезоні 2015 – 2016 пілотний проект стартує та керується рекомендаціями, викладеними нижче.
  2. Не буде централізованих заявок та регіонального рейтингу, однак буде зроблений календар турнірів, враховуючий інтереси організаторів та учасників
  3. На вимогу програма турнрів, включених в календар U-14 буде розміщена на сайті ЄКФ eurofencing.info
  4. Заявки подаються клубами та національними федераціями напряму організаторам
  5. Ліцензія ЄФК не потребується, так як ЄКФ не забезпечує рейтингу зі змагань, так як очікувана IT підтримка поки що не доступна. Це встановлюється з сезону 2016-2017.
  6. Навіть у поточному сезоні 2015 – 2016 є можливим пропонувати турніри  для включення в календар U-14.
  7. Одна жорстка вимога: для включення в календар U-14 приймаються тільки турніри, які мають й чоловічі та жіночі змагання у одній зброї. Однак, запропоновані турніри, можуть містити змагання з декількох видів зброї.


Юліус Кралік
Технічний директор ЄКФ
Братіслава, 13.10.2015