Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
«Московська шабля» 2009 - українки другі Електронна адреса
Середа, 18 лютого 2009 11:24

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/moscow2009/sabre_team_stat.jpg
На другому після Олімпіади старті українські шаблістки завойовують у команді срібло. Втім, для цієї нагороди Ользі Харлан, Олені Хомровой, Галині Пундик й Ользі Жовнір довелося неабияк потрудитися.

Так в ¼ фіналу дівчатам дісталася досвідчена й титулована команда Польщі. На початку зустрічі обидві команди йшли удар в удар, потім невелику перевагу одержали польки, однак українки, очевидно згадавши Київ, де на Чемпіонаті Європи програли Польщі золото всього одним ударом, зібралися й виграли зустріч із рахунком 45:42.

Фактично Олімпійською непередбачуваністю була наповнена півфінальна зустріч України з командою Китаю. Українки боролися за кожен удар, але на останній бій Ольга Харлан виходила програючи 6 ударів 34:40. Однак 18-ти річну олімпійську чемпіонку такий розрив нітрохи не збентежив: вона нанесла Чень Сяодон 11 ударів підряд, і вивела свою команду у фінал турніру «Московська шабля» - 45:40.

А от на фінальний двобій зі збірною Росії в наших дівчат після напруженої "китайської" зустрічі попросту не вистачило сил: усього 23 удари нанесли українки господаркам турніру.

Технические результаты:
 Командные соревнования:
  1. Росія
  2. Україна
  3. Китай