Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Ольга Харлан - володарка Московської шаблі! Електронна адреса
Понеділок, 16 лютого 2009 18:00

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/lichnosti/kharlan-che.jpg
Ольга Харлан стала переможницею «Московської шаблі» -  турніру серії Гран Прі з фехтування на шаблях серед жінок, що стартував учора в Москві.

На шляху до перемоги українка в 1/32 фіналу впевнено обіграла Анну-Лауру Бертхнер із Франції 15:4, в 1/16 здобула перемогу над Чен Хіаодонг з Китаю 15:10, в 1/8 перемогла француженку Кароль  Вергне  15:8, а у чвертьфіналі виграла в ще однієї француженки Елеонори Перус 15:12.

Півфінальний двобій для Ольги пройшов фактично без боротьби: її суперниця Ілларія Б’янко з Італії змогла нанести їй усього 2 удари - перший відкрив рахунок двобою 1:0, а другий довівся на 9 удар Ольги.

Напруженим виявився двобій за золото для фіналісток турніру Софії Великої (Росія) і Ольги Харлан. До рахунку 5:5 спортсменки йшли удар в удар, а перша половина зустрічі закінчилася з перевагою в 3 удари на користь Софії 8:5. Однак у другій частині бою після одержання ще 2 ударів, Ольга переломила хід зустрічі й завоювала золоту нагороду Московського турніру.

Трохи не вистачило до потрапляння в четвірку найсильніших Олені Хомровій – в 1/4  фіналу Оена поступилася майбутній володарці срібної нагороди «Московської шаблі» Софії Великій.

 

 

Технические результаты:
 Особисті змагання
1. Харлан Ольга (Україна)
2. Велика Софія (Росія)
3. Бьянко ІлларІя (Італія)
3. Тан Ксю (Китай)

10. Хомровая Олена (Україна)
ЖовнІр Ольга (Україна)
Ніна Козлова (Україна)
Пундик Галина (Україна)
63. Вороніна Олена (Україна)
73. Кравчук Ирина (Україна)