Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Невдачі закінчуються! Електронна адреса
Понеділок, 16 лютого 2009 12:10

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/lichnosti/shtyrbabin_stat.jpg
12 лютого в Москві стартував щорічний міжнародний турнір з фехтування "Московська шабля". Взяти участь у другому для шаблістів у цьому сезоні Гран Прі приїхало 93 учасника з 15 країн.

З 7 українців, що приймали участь у цьому турнірі, у четвірку кращих потрапив тільки Штурбабін Олег, що завоював бронзову нагороду, чим, сподіваємося, перервав низку невдач, що переслідували наших шаблістів з початку сезону.

В 1/32 фіналу Олег обіграв француза Ніколя Лопеса 15:11, в 1/16 переміг китайця Ксао Євей 15:10, в 1/8 здобув перемогу над ще одним французом Вуг Олександре 15:13, в 1/4 із розгромним рахунком обіграв італійця Альдо Монтано 15:8 й у півфіналі поступився італійцеві Пасторі Джанпрьєро 7:15.

Правда в командних змаганнях для нас смуга везіння ще не почалася: програвши німцям в 1/8 фіналу 43:45, команда   України в складі Штурбабіна Олега, Лукашенко Володимира, Торчука Олександра й Пундика Дмитра в напруженій боротьбі відвоювала дев'яте місце у команди Канади 45:43.

 

 

Технічні результати:
Особисті змагання:
Командні змагання:
1. Якіменко Олексій (Росія)
2. Пасторе Джанпрьєро (Італія)

3. Штурбабін Олег (Україна)
3. Лімбах Ніколас (Німеччина)
30. Торчук Олександр (Україна)
51. Пундик Дмитро (Україна)
53. Третяк Владислав (Україна)
62. Ягодка Андрій (Україна)
71. Лукашенко Володимир (Україна)
80. Кукса Антон (Україна)
1. Угорщина
2. Китай
3. Італія
9. Україна