XXVІ Всесвітня універсіада в Шеньжені: Українські фехтувальники перші в загальнокомандному заліку Електронна адреса
Понеділок, 22 серпня 2011 00:00

На Всесвітній Універсіаді в Шеньжені українські фехтувальники завоювали 6 медалей.

У перший же день тон виступу задали Андрій Ягодка й Олена Кривицька. Ягодка став чемпіоном серед чоловіків-шаблістів, перемігши у фіналі корейського спортсмена Бон Гіл Гу (15:11), а Кривицька одним уколом поступилася золотом жіночої шпаги француженці Лаурен Рембі (14:15)

Другий день завершився бронзою шпажиста Анатолія Герея. У півфіналі українець поступився угорцеві Петеру Сженей (12:15), як виявилося у підсумку – чемпіонові Універсіади.

Підсумки останнього дня особистих змагань підвела Ольга Харлан, яка стала чемпіонкою жіночого шабельного турніру. У боротьбі за золото Ольга легко перемогла суперницю з Румунії Олександру Бьянку Паску (15:9).

У командних змаганнях медалі завоювали шаблісти й шаблістки. Андрій Ягодка, Олег Штурбабін, Дмитро Бойко й Дмитро Пундик завоювали золото, буквально розгромивши у фіналі збірню Італії (45:31), а Ольга Харлан, Олена Хомрова, Галина Пундик й Аліна Комащук поступившись господаркам турніру з рахунком 38:45, завоювали срібло.

Таким чином, українські фехтувальники завоювавши 3 золота, 2 срібла й 1 бронзу зайняли перше загальнокомандне місце, на другій позиції росіяни (3 золота й 3 бронзи), треті – Французи (2, 2, 1).