1 золото, 3 бронзи! Врожай медалей за одні вихідні Електронна адреса
Неділя, 30 листопада 2008 11:24

Відразу 4 медалі - 1 золото й 3 бронзи завоювали українські фехтувальники на Етапах кубку Світу в ці вихідні.

Золоту медаль завоювала діюча бронзова призерка першості Європи серед юніорів Анастасія Московська  на Етапі кубку Світу серед юніорів, що проходив 29 листопада 2008 року в місті Лешно (Польща). У півфіналі Настя обіграла польку Марту Лічбінську 15:7, а у фіналі обійшла Ганну Лічбінську 6:5.

Усього одного уколу до прориву в фінал не вистачило українській спортсменці Катерині Чентцовій, що поступилася майбутній володарці срібної нагороди турніру Ганні Лічбінськой 14:15 і зайняла в підсумку трете місце.

Паралельно з турніром у Лешно проходив Етап кубку Свіку з фехтування на шпагах серед дівчат-юніорок у місті Таубергбішофштайм (Німеччина), де українка Анфіса Почкалова здобула бронзу. 14:15 - такий був підсумок для Анфіси півфінального двобою з росіянкою Євгенією Сєрьогіною.

Неділя принесла Україні ще 1 медаль: Клод Юнес на юніорському Етапі кубку Світу з фехтування на рапірах у місті Лєшно, поступившись у півфіналі італійцеві Ніколо Меріньоло, 14:15 завоював бронзову нагороду.