Україна без нагород Електронна адреса
Середа, 05 листопада 2008 15:05

Другий день Чемпіонату Європи з фехтування серед юніорів, що стартував 3 листопада в Амстердамі, не приніс Україні нагород.

Найкращий для України результат у жіночій шаблі показала Олена Вороніна, яка в 1/16 фіналу поступилася спортсменці з Німеччини Ганні Лімбах 12:15 і зайняла 22 місце. Також в 1/16 фіналу вибули з боротьби ще 2 українки: Валерія Чудікова поступилася Юліі Гавриловів з Росії 14:15, а Краватська Олена програла Катажіні Керджорі з Польщі 12:15.

Ірина Кравчук вибула з попереднього тура й виявилася на 38 місці.

Серед юнаків-рапіристів у вісімку найсильніших удалося пробитися Ростиславу Герцику, що в 1/4 фіналу поступився росіянинові Тімуру Арсланову 8:15.

Ще троє українців вибули з боротьби в 1/16 фіналу: Володимир Колтиго поступився польському спортсменові Антоні Бартшуку 9:15, Клод Юнес програв італійцеві Тобіа Біонда 11:15, Ігор Ревуцький поступився росіянинові Дмитру Коміссарову 2:15.

Шабля жіноча:  Рапіра чоловіча:
 1. Лукреція Сінігалья (Італія)  1. Павло Османські (Польща)
 2. Вікторія Ковальова (Росія)  2. Томмасо Ларі (Італія)
 3. Ріка Пето (Угорщина), Ірене Вєччі (Італія)  3. Тімур Арсланов (Росія), Ніколао Контохрістопоулос (Греція)