Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Перше олімпійське золото для України вибороли шаблістки Електронна адреса
П'ятниця, 15 серпня 2008 00:00
Командний турнір по шаблі серед жінок завершився перемогою українських спортсменок.
Розчарування на початку зустрічі, розрив у 10 ударів. Українки отримували удари один за одним. Не стабільний рахунок, відчайдушна надія на перемогу та несамовите бажання отримати перше олімпійське золото. У заключному раунді Олена Хомрова нанесла дев’ять ударів Бао Йінйін, тим самим відіграла чотири удари в китайської спортсменки — 36:40. Вирішальний бій завершувала 17-річна  Ольга Харлан з Миколаєва, яка своїми атаками, завзятістю й бажанням виграти зуміла подолати відчайдушний опір китаянки, відігравши 6 ударів підряд, вивела збірну України вперед — 42:41, а потім і 43:42. Останні секунди, які вирішували перемогу бурхливого бою — рахунок 44:44. Вдача сьогодні були на боці нашої команди. Після атаки Тан Ксює, Харлан блискуче виконала «захист-відповідь», нанесла вирішальний удар і завоювала олімпійське золото для України в командному турнірі по шаблі серед жінок.

Отже, вітаємо збірну команду України по шаблі, у складі: Жовнір Ольги, Хомрової Олени, Харлан Ольги та Пундик Галини.