Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
U23 2010 у Гданську: день останній Електронна адреса
П'ятниця, 30 квітня 2010 03:00

altУ завершальний день Чемпіонату Європи серед спортсменів молодше 23 років свою майстерність на доріжці демонстрували юнаки-шаблісти й дівчата-шпажистки. На жаль, жоден  з українців у це день до фіналу не добрався. Найкращими виступами для нас виявилися 12 місце Антона Кукси й 13 місце Андрія Ягодки. При чому, до влучення у чвертьфінал у двобої з угорцем Чабой Галл Антону не вистачило 2 удари, а  Ягодка поступився Бенедикту Вагнеру з Німеччини з розривом усього в 3 очки.

Щаблем раніше Вагнер вибив з боротьби ще одного українця – Микиту Нікіткіна. Двобій завершився з рахунком 15:10 на користь німецького фехтувальника.

З українок-шпажисток у тур прямого вибування потрапила тільки Ганна Костирко, однак і вона програла перший же бій в 1/32 фіналу росіянці Юлії Жуковій. Всю першу «треххвилинку» спортсменки йшли укол в укол і на перерву пішли з перевагою в 2 уколи на користь росіянки: 6:4. За першу хвилину другого раунду Аня нанесла 2 уколи, тим самим зрівнявши рахунок 6:6. Незрозуміло що ж трапилося з українською спортсменкою далі, але більше в цьому бою вона жодного  уколу не нанесла, а от Жукова навпроти за 2 хвилини змогла вразити суперницю 9 разів і виграти в такий спосіб бій з рахунком 15:6.

За підсумками всіх днів Україна, яка завоювала одну бронзу (Анатолій Герей у змаганнях шпажистів) розділила шосте загальнокомандне місце з Польщею, якій також удалося вибороти тільки одну бронзову нагороду. Очолює таблицю з 25 країн-учасниць Росія – спортсмени цієї країни везуть додому 8 медалей: 3 золота, 2 срібла й 3 бронзи. На другому місці Італія – 2-2-2. Третю позицію займають Французи – у їхньому активі по одній медалі всіх достоїнств.


Технічні результати:
 Шабля чоловіча:
Шпага жіноча:
1.Жульен Медард (Франція)
2.Сергій Єршов (Росія)
3.Чаба Галл (Угорщина)
3. Бенедикт Вагнер (Німеччина)

12. Антон Кукса (Україна)
13. Андрій Ягодка (Україна)
30. Микита Нікіткін (Україна)


1. Россела Фіамінго (Італія)
2. Матільде Грумієр (Франція)
3. Ольга Кочнева (Росія)
3. Аннамарія Тотх (Угорщина)

35. Ганна Костирко (Україна)
39. Полина Змієвська (Україна)
45. Надія Овсяник (Україна)