Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
МТ 2020 Хайденхайм: Українці стали десятими на клубному турнірі в Німеччині Електронна адреса
Вівторок, 14 січня 2020 00:26
Збірна «Unified Kharkov» в складі Романа Свічкаря, Євгена Миргородського, Дениса Потапенка та Максима Хвороста показала 10-й результат на клубному Кубку Європи в німецькому Хайденхаймі.

У груповому раунді українці здобули 2 звитяги з 2-х – над шведським «FFF STOCKHOLM» і нідерландським «SCARAMOUCHE». У турі ж прямого вибування наші шпажисти поступились у першій же зустрічі, не впоравшись із іспанським «SALA DE ARMAS VALENCIA».

Результати:
Шпага, чоловіки (командні)
1. FIAMME ORO ROMA (Італія)
2. BAYER LEVERKUSEN (Німеччина)
3. CSKA MOSKAU (Росія)
3. ST GRATIEN (Франція)
10. Unified Kharkov (Україна)