ГП 2020 Монреаль: Харлан виграла друге золото в нинішньому сезоні Електронна адреса
Понеділок, 13 січня 2020 16:06
Українська шаблістка Ольга Харлан стала переможницею Гран-прі в Монреалі, Канада.

Українка стартувала одразу в 1/32 фіналу, де не зазнала проблем із француженкою Марго Ріфкісс (15:7), далі з аналогічним рахунком обіграла японку Норіку Тамурі, а в 1/8 турнірної таблиці розібралась із дворазовою олімпійською чемпіонкою Маріель Загуніс (15:8).

У наступному поєдинку Харлан виграла в ще однієї представниці Франції Сари Бальзе (15:7), а от в бою за вихід у фінал лідерка нашої збірної в запеклій боротьбі здолала китаянку Шао Яці з мінімальною перевагою – 15:14.

Заключний же поєдинок змагального дня пройшов під диктовку українки. Наша фехтувальниця декласувала Ольгу Нікітіну з Росії, перемігши її з перевагою у 8 ударів – 15:7.

Ця золота медаль стала вже другою для Харлан в «олімпійському» сезоні. Раніше шаблістка святкувала перемогу на етапі Кубка світу в Солт-Лейк-Сіті, США, а також здобула бронзу на аналогічних змаганнях в Орлеані, Франція.

Шабля, жінки (особисті) Шабля, чоловіки (особисті)