Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ЛМ 2019 Київ: Шаблісти розіграли комплекти медалей у столиці Електронна адреса
Субота, 14 грудня 2019 00:00
12-13 грудня у Києві відбувся етап дитячої Ліги Миронюка серед шаблістів. Найбільше медалей здобули представники Вишневого – у їхньому активі 2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди. Другими в медальному заліку стали одесити, що здобули 2 золота. Трійку ж найкращих замкнули миколаївські фехтувальники – вони привезли зі столиці 1 золото, 2 срібла та 2 бронзи.

У наймолодшій віковій категорії (2009 і мл.) золоті медалі виграли одесити Анна Суворова й Микита Обухов. Віце-чемпіонами стали Олександр Лях із Миколаєва та Марічка Корноух із Вишневого. На третьому місці завершили виступ Майя Величко та Андріана Ящук із Нетішина, а також киянин Юрій Кулеша та Савелій Грищенко із Миколаєва.

Серед учасників 2007-2008 р.н. найкращий результат показали миколаївська шаблістка Вікторія Коротченко й Ігор Олішевець із Вишневого. За крок до золотих нагород зупинились ще один представник Вишневого Андрій Фещенко й Валерія Щепкіна з Києва. Бронзовими призерами стали Злата Бурбан і Данило Скороход із Миколаїва, а також киянка Катерина Недопака й Дмитро Загребельний із Миколаєва.

У найстаршій віковій категорії (2005-2006) пальма першості була за Дмитром Колобаєвим із Нетішина й Марією Кравченко із Вишневого. Срібні нагороди здобули київська фехтувальниця Белла Гросул і Станіслав Закутній із Черкас. На третій сходинці фінальної класифікації зупинились кияни Єгор Зубок, Роман Красновид, Марія Кочеткова і шаблістка з Вишневого Катерина Пошелюзна.