Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ВТ 2019 Львів: У місті Лева пройшов турнір пам’яті Вадима Андрієвського Електронна адреса
Понеділок, 02 грудня 2019 00:00
30 листопада – 1 грудня у Львові пройшов всеукраїнський турнір пам’яті Вадима Андрієвського. За медалі найвищого ґатунку змагались як шаблісти, так і рапіристи.

У змаганнях із фехтування на рапірах на найвищу сходинку п’єдесталу піднялись киянка Катерина Ченцова та місцевий фехтувальник Клод Юнес. Віце-чемпіонами стали Ростислав Герцик зі Львова та Аліна Полозюк із Миколаєва. Бронзові нагороди здобули господарі доріжок Максим Гаравський і Данило Гойда, а також київські рапіристки Катерина Буденко й Анна Тараненко.

Щодо змагань шаблістів, то золото вибороли киянин Іван Писаренко та Ольга Жовнір із Хмельницького. За крок до золотих медалей зупинились миколаївські фехтувальники Богдан Платонов та Олександра Мамонтова. Третє місце посіли одеситка Олена Кравацька, Дмитро Пундик із Хмельницького, а також кияни Олена Вороніна й Олексій Стаценко.