Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ВТ 2019 Київ: Горбачук виграв турнір імені Г.Крісса серед шпажистів до 23-х років Електронна адреса
Неділя, 01 грудня 2019 00:00
Харків’янин Євгеній Горбачук – переможець всеукраїнського турніру на честь олімпійського чемпіона Григорія Крісса.

У Києві Горбачук впевнено дійшов до фіналу, де переміг іншого представника Харкова Максима Карюченка (15:13).

Бронзові нагородити між собою розділили Артем Матевосов із Закарпаття та кияни Павло Трофименко. Матевосов у півфіналі поступився одним уколом Карюченку (12:13), а Трофименко не впорався з Горбачуком (13:15).

Зазначимо, що ці змагання проводились вперше, а в церемонії нагородження взяв участь сам Григорій Крісс – чемпіон (Токіо, 1964), а також срібний (Мехіко, 1968) і бронзовий (Мюнхен, 1972) призер Олімпійських ігор.