Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ЕКУ 2019 Київ: Рейзлін став найсильнішим у столиці Електронна адреса
Субота, 28 грудня 2019 00:00
Ігор Рейзлін виграв етап Кубка України з фехтування на шпагах у Києві.

Змагання проходили у два дні. У перший день виступів київський шпажист показав третій результат, а на наступний день був найсильнішим із 64-х учасників.

Друге та третє місце також залишились за представниками столиці. Віце-чемпіоном став Ян Сич. Він і в перший, і в другий день закінчив виступ на другому рядку класифікації. Бронзу ж турніру виборов Володимир Станкевич. На старті змагань він був першим, однак на другий день зупинився в 1/4 фіналу і посів сьоме місце.