Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ВТ 2019 Харків: Шпажисти закрили першу половину сезону на змаганнях пам’яті О.Захарова Електронна адреса
Субота, 28 грудня 2019 00:00
У Харкові пройшли змагання з фехтування на шпагах серед кадетів і юніорів пам’яті заслуженого тренера України Олександра Захарова.

Киянка Поліна Кулешова стала першою в обох вікових категоріях. Серед кадетів срібло виграла Надія Хвищук, а серед юніорів – Анастасія Самко. Обидві спортсменки представляють столицю.

Щодо бронзових призерів, то львів’янка Яна Гуляйгородська та Олександра Лазаренко з Ужгорода завершили виступ на третій позиції у турнірі фехтувальниць до 17-ти років. Киянка Анна Деркач і львів’янка Дарина Садова, у свою чергу, здобули бронзові нагороди серед старших учасниць.

У чоловічих змаганнях двічі на п’єдестал піднявся місцевий шпажист Андрій Опанасенко. Він став першим серед кадетів і третім серед юніорів. Срібна «кадетська» медаль дісталась харків’янину Івану Рядінському, а «юніорська» – Максиму Карюченку.

Бронзу турніру серед кадетів виграли Данило Безкоровайний із Ужгорода й Роман Самойлов із Харкова, а серед юніорів – окрім Опанасенка, ще й Павло Трофименко з Києва.