Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ЧУ 2019 Київ: Бондарь і Колобаєв святкували перемогу в столиці Електронна адреса
Середа, 18 грудня 2019 00:00
16-17 грудня в Києві шаблісти-кадети змагались за медалі національної першості.

В індивідуальному турнірі золотими призерами стали Олександра Бондарь із Миколаєва та Дмитро Колобаєв із Нетішина. За крок від медалей найвищого ґатунку зупинились В’ячеслав Дзюба, що поступився у фіналі Колобаєву (9:15), і одеситка Валерія Моренець-Кубанська – вона зазнала поразки від Бондарь (7:15).

Бронзові нагороди дістались киянам Єгору Семенову та Дарію Лукашенко, а також Ользі Ківало з Миколаєва й Катерині Савчук із Нетішина.