ЧУ 2019 Київ: Єрофєєнко і Лісовий – володарі золота чемпіонату України Електронна адреса
Понеділок, 16 грудня 2019 00:00
14-15 грудня в українській столиці визначились чемпіони кадетської національної першості серед рапіристів.

У жіночому турнірі на найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднялась Анастасія Єрофєєнко з Миколаєва. Для неї ця перемога є першою на змаганнях подібного масштабу. У фіналі вона виграла в Крістіни Кулік (15:6), що також представляла Миколаїв.

Третіми стали Юлія Тимченко з Закарпаття та Крістіна Петрова з Києва. Петрова зупинилась у півфіналі, поступившись Кулік (11:15), а Тимченко не впоралась із Єрофєєнко (3:15).

У командному турнірі золото виграла збірна Миколаєва в складі Ольги Калкутіної, Крістіни Кулік, Марії Літвінової та Валерії Семенової. У боротьбі за головний трофей представниці Миколаєва виявились сильнішими команди «ОКІП 1» (Ірина Зирянова, Марина Михальова, Анна Твардовська та Юлія Шингирій).

Бронза дісталась киянкам Вікторії Горпенченко, Світлані Сопіт, Крістіні Петровій та Христині Саркісян.

Щодо чоловічих змагань, то тут рівних не було господарю доріжок Богдану Лісовому. У бою за золоту нагороду киянин переміг представника Закарпаття Павла Гумена (15:13).

Бронзовими призерами стали фехтувальники з Миколаєва – Максим Коржовий та Єлізар Дирда. Коржовий за крок до фінального протистояння поступився Лісовому (8:15), а Дирда – Гумену (10:15).

У командній першості перше місце було за «Київ-1» (Євген Лазаренко, Олег Кокоровець, Богдан Лісовий, Андрій Черкашин). У фіналі вони обіграли «Миколаїв-1» (Єлізар Дирда, Михайло Гурін, Максим Ковальов, Максим Коржовий) з рахунком 45:41.

Третє місце посіли також представники столиці – Назар Герасименко, Ілля Білько, Назар Нестолій і Федір Єпіфанов.