Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЕКЦ 2019 Тауберішофсхайм: Ольга Сопіт показала 34-й результат Електронна адреса
Понеділок, 16 грудня 2019 00:00
14-15 грудня в німецькому Тауберішофсхаймі пройшов заключний у 2019-му етап кадетського циклу з фехтування на рапірах серед дівчат. Україна на цих змаганнях була представлена лише однією спортсменкою – Ольгою Сопіт.

Українка вдало подолала груповий етап, зазнавши лише однієї поразки, і стартувала в «олімпійці» під 8-м номером. В 1/64 фіналу Ольга впевнено обіграла Вівьян Марію Хендлер (15:5) з Німеччині, але потім поступилась іншій представниці цієї ж країни Лючії Арнелі (13:15) й завершила виступ на 34-му місці.

Результати:
Рапіра, дівчата (особисті)
1. Анастасія Бєзносікова (Росія)
2. Мальвіна Колоджечік (Польща)
3. Аліна Бородаєнко (Росія)
3. Аріна Камалдінова (Росія)
34. Ольга Сопіт (Україна)