КС 2019 Бухарест: Тараненко і Коваль були близькими до потрапляння в 16-ку найкращих Електронна адреса
Неділя, 08 грудня 2019 00:00
7-8 грудня українські рапіристки виступили на юніорському етапі Кубка світу в Бухаресті, Румунія.

Анна Тараненко і Наталія Коваль удвох зуміли пробитись в 1/16 фіналу. На цій стадії Анна не впоралась із угоркою Анною Польтц (11:15), а Наталія поступилась майбутній володарці бронзи змагань – Алєксандрі Сундучковій (9:15) із Росії. Таким чином Тараненко посіла 19-те місце, Коваль же стала 30-ю.

У командному турнірі наша збірна в складі Катерини Буденко, Аліни Полозюк, Анни Тараненко і Ольги Сопіт зупинилась за крок від нагород. В 1/8 турнірної таблиці українські фехтувальниці здобули вольову перемогу над Великобританією (41:40), однак далі в бою за вихід у четвірку найсильніших програли Італії (20:45).

У зустрічах за 5-8 позиції наші дівчата виграли в Угорщини (38:36) і поступились Франції (41:45).

Рапіра, дівчата (особисті)Рапіра, дівчата (командні)