Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
КС 2019 Токіо: Наші рапіристи протестували олімпійську арену Електронна адреса
Неділя, 15 грудня 2019 00:00
13-15 грудня українці виступили на етапі Кубка світу з фехтування на рапірах у Токіо, Японія. Ці змагання проходили на арені «Makuhari Messe», що влітку 2020-го прийматиме Олімпійські ігри.

Найкращі результати серед наших фехтувальників показали Клод Юнес і Дмитро Чучукало. Обидва рапіристи пройшли відбірковий етап і пробились в 1/32-гу фіналу. На цій стадії Юнес поступився майбутньому бронзовому призеру турніру – Алєксєю Чєрємісінову (15:8) з Росії, а Чучукало не впорався з французом Енцо Лефортом (7:15). Тож Клод посів 54-те місце, а Дмитро – 61-ше.

У командних змаганнях Юнес, Чучукало, Андрій Погребняк і Ярослав Степура зупинились на 10-й сходинці. В 1/8 турнірної таблиці українці програли Росії (34:45) і стали боротись за 9-16-ті позиції. Далі наша збірна виграла в Польщі (45:38), виявилась сильнішою Німеччини (45:34) і зазнала поразки від Єгипту (32:45).

Результати:
 
Рапіра, чоловіки (особисті)Рапіра, чоловіки (командні)
1. Алессіо Фоконі (Італія)
2. Максім Поті (Франція)
3. Алєксєй Чєрємісінов (Росія)
3. Даніель Гароццо (Італія)
54. Клод Юнес (Україна)
61. Дмитро Чучукало (Україна)
139. Тарас Тельних (Україна)
140. Андрій Погребняк (Україна)
153. Ярослав Степура (Україна)

1. Франція
2. США
3. Італія
10. Україна