Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
КС 2019 Тегеран: Українські шаблісти стали переможцями Електронна адреса
Четвер, 28 листопада 2019 16:59
Збірна України з фехтування на шаблях у складі Івана Писаренка, Богдана Боговіна, Даніеля Єременка та Василя Гумена виграла золоті медалі на юніорському етапі Кубка світу в Тегерані, Іран.

В 1/4 фіналу українці не зазнали проблем з Казахстаном (45:32), далі вибили з боротьби Кувейт (45:33), а у фіналі виявились сильнішими іспанців (45:36).

Щодо індивідуальних змагань, то тут найкращий результат був у Богдана Боговіна. Він єдиний із українських фехтувальників зумів пробитись у топ-16 і завершив виступ у Тегерані на 12-му місці.

Результати:
 
Шабля, юнаки (особисті) Шабля, юнаки (командні)
1. Пьєтро Торре (Італія)
2. Мішель Галло (Італія)
3. Лука Фіоретто (Італія)
3. Арн Де Рідде (Бельгія)
11. Богдан Боговін (Україна)
18. Іван Писаренко (Україна)
20. Даніель Єременко (Україна)
33. Василь Гумен (Україна)
1. Україна
2. Іспанія
3. Кувейт