Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЕКЦ 2019 Белград: Мазур виграла другий етап кадетського циклу в сезоні Електронна адреса
Понеділок, 21 жовтня 2019 17:32

На етапі кадетського циклу в Белграді Єва Мазур здобула золото в особистих змаганнях.

Українка вдало подолала груповий раунд, після чого стартувала в турі прямого вибування під другим номером. До поєдинку за вихід у півфінал наша фехтувальниця зустрічалась лише з представницями Угорщини. В 1/32 фіналу Мазур виграла в Жасмін Магди (15:8), потім перемогла Фанні Міклош (15:10), а в наступному бою здолала Доріну Віммер (9:8).

Далі уродженка Хмельницького вибила з боротьбу гречанку Андріану Теодородоулу (15:10), а в поєдинку за вихід у фінал обіграла румунку Ану Марію Мелінтеску (15:11). У вирішальній зустрічі змагального дня Мазур протистояла екс-українці Софі Шавіньї, яка наразі виступає за збірну Франції. Сильнішою виявилась Єва, яка виграв в опонентки з рахунком 15:13.

Це перший титул українки на міжнародних змаганнях у цьому сезоні. На попередньому етапі в Будапешті Мазур зупинилась на 65-й позиції.

Результати:
Шпага, дівчата (особисті)
1. Єва Мазур (Україна)
2. Софі Шавіньї (Франція)
3. Доріна Мішко (Угорщина)
3. Ана Марія Мелінтеску (Румунія)