КУ 2019 Київ: Сич – володар Кубка України Електронна адреса
П'ятниця, 04 жовтня 2019 18:56

Киянин Ян Сич розпочав сезон із перемоги на Кубку України з фехтування на шпагах.

У вирішальному бою Сич зустрівся із головною сенсацією змагань – дніпрянином Денисом Кудряшовим, який уже тривалий час не виступав на національному й міжнародному рівні. Більшість поєдинків Кудряшов виграв із перевагою в 1-2 уколи, і у фіналі поступився київському шпажисту 13:15.

Бронзовими призерами змагань стали Максим Хворост із Харкова і Руслан Тумошенко з Києва. Хворост у півфіналі поступився Сичу (9:15), а Тимошенко не впорався з Кудряшовим, закінчивши зустріч із аналогічним рахунком.

У змаганнях команд на найвищу сходинку п’єдестала піднялись представники Харкова – Євгеній Миргородський, Денис Потапенко, Роман Свічкар і Максим Хворост. У фіналі вони одним уколом – 45:44 – здолали киян Богдана Кирду, Віталія Медвєдєва, Євгена Макієнка та Павла Трофименка.

Бронза турніру дісталась також столичним фехтувальникам – Яну Сичу, Володимиру Станкевичу, Юрію Тараненку та Ігорю Рейзліну.