Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ЧУ 2019 Миколаїв: Бондар оформила золотий дубль Електронна адреса
Середа, 02 жовтня 2019 18:17

Миколаївська шаблістка Олександра Бондар виграла домашній чемпіонат України серед юніорів.

Господарка доріжок впевнено пробилась у півфінал, де вибила з боротьби харків’янку Дар’ю Гонцову (15:7). У вирішальному поєдинку Бондар зустрілась із ще однією представницею Миколаєва Валерією Проченко, яка у своєму півфіналі перемогла киянку Лідію Домбровську (15:4).

У фіналі ж змагань Проченко і Бондар продемонстрували затяжну й запеклу боротьбу. У результаті сильнішою виявилась лідерка національного юніорського рейтингу Олександра, яка здобула звитягу з рахунком 15:14.

На наступний день миколаївські шаблістки, серед яких була і Бондар, також завоювали золото турніру. Команда «Миколаїв-1» (Олександра Бондар, Валерія Проченко, Дарина Бульба і Дубова Анна) у фінальній зустрічі виграла з рахунком 45:42 в представниць столиці Софії Головкіної, Лідії Домбровської, Ірини Купових і Єлизавети Мельничук.

Бронза чемпіонату залишилась за збірною «Миколаїв-3», за яку виступали Анастасія Шишкіна, Ольга Гладун, Софія Полонко й Ольга Ківало.