Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧУ 2019 Миколаїв: Зеленцова забрала золото турніру в Харків Електронна адреса
Середа, 25 вересня 2019 18:20

Харківська шпажистка Анастасія Зеленцова стала переможницею юніорського чемпіонату України.

На шляху до фіналу харків’янка виграла в киянки Анни Чернишової (15:13), а у вирішальному бою з аналогічним рахунком здолала лідерку всеукраїнського рейтингу Катерину Чорній.

Зазначимо, що ще одна бронза змагань дісталась також представниці столиці – Альбіні Славінській, яка поступилась у півфіналі Чорній (10:15).
У командному турнірі золото між собою розіграли дві київські збірні. Сильнішими виявились фехтувальниці з першої команди – Юлія Мещеріна, Юлія Мукоїд, Катерина Чорній і Єва Мазур. У фіналі вони виграли з рахунком 45:40 в Людмили Гайдай, Альбіни Славінської, Ольги Толмачевої та Анни Чернишової.

Бронзовими призерками стали львівські шпажистки Анастасія Гентош, Ірина Білецька, Дар’я Садова та Софія Твердохліб.