ЧУ 2019 Миколаїв: Скалій став володарем титулу чемпіона України Електронна адреса
Середа, 25 вересня 2019 17:48

Миколаївський рапірист Владислав Скалій на домашніх доріжках виграв чемпіонат України серед юніорів.

У півфіналі Скалій виявився сильнішим львів’янина Ігоря Юріна (15:10), а у фіналі зустрівся з іншим представником Львова Данилом Гойдою, який у своєму півфінальному поєдинку не зазнав проблем із Михайлом Боднаром (15:5).

У вирішальному бою змагального дня перемогу святкував Скалій, який обіграв Гойду з перевагою у п’ять уколів – 15:10.

У командному турнірі золоті нагороди також залишились за представниками Миколаєва. У фіналі Богдан Болдарєв, Владислав Китаєв, Владислав Скалій і Данило Ткач перемогли з рахунком 46:36 збірну «Львів-1», за яку виступали Михайло Боднар, Данило Гойда, Роман Поляков й Ігор Юрін.
Бронзові нагороди змагань дістались іншій миколаївській команді в складі Єлізара Дирди, Максима Ковальова, Максима Коржового та Микити Малиновського.