Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
МТ 2019 Бухарест: Українські рапіристки здобули командний Кубок Європи Електронна адреса
Понеділок, 23 вересня 2019 21:49
Збірна України з фехтування на рапірах у складі Катерини Ченцової, Анни Тараненко, Олександри Сенюти і Дар'ї Миронюк стала переможцем командного Кубка Європи в Бухаресті, Румунія.

У стартовій зустрічі українки «не помітили» суперниць із Болгарії – «ESCALIBUR SOFIA», перемігши 45:10. Далі наші фехтувальниці вибили з боротьби команду «CSU POLITEHNICA TIMISOARA», закінчивши поєдинок із рахунком 41:30, а у фіналі здолали іспанок – «CLUB CARDENAL CISNEROS» (45:33).

Результати:
Рапіра, жінки (командні)
1. UKRAINE KIEV
2. CLUB CARDENAL CISNEROS
3. CSA STEAUA BUCURESTI