Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ТНУ 2019 Миколаїв: Тараненко підтвердила звання найсильнішої «юніорки» країни Електронна адреса
Субота, 14 вересня 2019 15:26

Киянка Анна Тараненко стала переможницею турніру найсильніших України з фехтування на рапірах серед юніорів.

Чинна лідерка всеукраїнського юніорського рейтингу стартувала в груповому раунді з п’ятьма перемогами, після чого без проблем дісталась півфіналу турніру. На цій стадії вона вибила з боротьби за головний титул свою партнерку по клубу «Армієць» Ольгу Сопіт. Поєдинок закінчився на користь Тараненко з мінімальною перевагою – 15:14.

Паралельно в іншому півфінальному бою місцева рапіристка Аліна Полозюк виявилась сильнішою Катерини Буденко з Києва – 15:10.

У фіналі Тараненко – Полозюк золото змагань дісталось першій. Анна виграла в суперниці з перевагою у 8 уколів – 15:7. Таким чином Тараненко розпочала сезон із золотої медалі та закріпилась на першій позиції всеукраїнського рейтингу юніорів.