Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ЧС 2019 Будапешт: Шаблістки завершили виступи на 6-й позиції, рапіристи – 14-ті Електронна адреса
Середа, 24 липня 2019 13:27
В останній змагальний день на чемпіонаті світу з фехтування в Будапешті виступали наші шаблістки та рапіристи в командному заліку.

Збірна з фехтування на шаблях у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Вороніної та Юлії Бакастової посіла шосте місце. В 1/16 фіналу українки не помітили Тайланд (45:22), далі розібрались із Японією (45:34), а в поєдинку за вихід у півфінал поступились майбутнім віце-чемпіонкам турніру – Франції (34:45).

У боях за 5-8 позиції українські шаблістки виграли в США (45:38), а після поступились господаркам доріжок – Угорщині (40:45).

Рапіристи Ростислав Герцик, Андрій Погребняк, Дмитро Чучукало та Клод Юнес, у свою чергу, стали 14-му. У стартовій зустрічі хлопці перемогли Колумбію (45:42), після чого програли Росії (18:45).

Далі в боротьбі за 9-16-ті позиції українці поступились Великобританії (34:45), перемогли угорців (45:43) і у фінальному бою потерпіли поразку від Польщі (38:45).

 

Результати:
 
Рапіра, чоловіки (командні)
 Шабля, жінки (командні)
1. США
2. Франція
3. Італія
14. Україна
1. Росія
2. Франція
3. Південня Корея
6. Україна