ЧС 2019 Будапешт: Кривицька додала до своєї колекції другу бронзу чемпіонату світу Електронна адреса
П'ятниця, 19 липня 2019 23:52
Українська шпажистка Олена Кривицька стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з фехтування, який приймає в цьому році Будапешт.

Завдяки своїй 16-й позиції в рейтингу FIE, Кривицька пропустила груповий раунд і розпочала виступ одразу в 1/32 фіналу. На цій стадії наша фехтувальниця перемогла канадку Малінку Хоппе Монтанаро (15:10), далі вибила з боротьби росіянку Тетяну Андрюшину (15:13), у поєдинку за вихід у чвертьфінал виявилась сильнішою за перший номер посіву Ани Марії Попеску (15:6), а після в напруженій боротьбі здобула путівку в півфінал змагань, перемігши південнокорейську спортсменку Йонг Мі Канг (15:14).

На шляху до фіналу Кривицьку зупинила китайська шпажистка Шенг Лін, яка обіграла українку з мінімальною перевагою – 15:14. Таким чином, Олена завершила виступ на третій сходинці підсумкового заліку змагань, повторивши свій результат 2017-го року – тоді українка також виграла бронзу світової першості в німецькому Лейпцигу.