Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ВУ 2019 Неаполь: В Італії пройшов перший день командних змагань Електронна адреса
Понеділок, 08 липня 2019 22:05

В італійському місті Бароніссі відбулись перші командні змагання з фехтування. 7 липня на доріжки вийшли шпажистки та шаблісти. Україну на цьому турнірі представляли Інна Бровко, Влада Харькова, Юлія Свистіль, а також Іван Писаренко, Богдан Платонов й Олександр Каракай.

Збірна України з фехтування на шпагах стала п’ятою. В 1/8 фіналу українки виграли в нідерландок з рахунком 45:19, а після поступись француженкам – 38:45.

Команда шаблістів, у свою чергу, показала десятий результат. В 1/8 вони програли Італії (34:45) і завершили виступ у Бароніссі.

Результаты:
 
Шпага, жінки (командні)
 Шабля, чоловіки (командні)
1. Росія
2. Італія
3. Польща
5. Україна
1. Південна Корея
2. Німеччина
3. Франція
10. Україна