Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ВУ 2019 Неаполь: Степура і Гаравський оступилися в 1/16 фіналу Електронна адреса
Неділя, 07 липня 2019 10:37
В італійському Неаполі закінчилися особисті змагання фехтувальників в рамках ХХХ Літньої Всесвітньої Універсіади. В останній день індивідуальної першості змагалися і наші рапіристи - Ярослав Степура, Максим Гаравський і Юрій Джус.

Усі українці вийшли з групи, але в першому ж поєдинку туру прямого вибування наша команда зазнала втрати. На цьому етапі Джус не впорався з росіянином Іскандером Ахметовим (7:15). Гаравський і Степура, у свою чергу, зуміли дійти до 1/16 турнірної таблиці, де Максим програв японцеві Абе Йошікіо (7:15), а Ярослав - французу Валерану Роже (8:15). Таким чином Гаравський став 31-м, а Степура завершив виступ на 24-й позиції.
Результати:
Рапіра, чоловіки (особисті)
1. Даміано Розателлі (Італія)
2. Гійом Бьянкі (Італія)
3. Медді Еліс (Франція)
3. Уено Юто (Японія)
24. Ярослав Степура (Україна)
31. Максим Гаравський (Україна)
50. Юрій Джус (Україна)