Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ВУ 2019 Неаполь: Станкевич поступився майбутньому володарю бронзи у чвертьфіналі Електронна адреса
Субота, 06 липня 2019 11:18

5 липня в Неаполі пройшли змагання шпажистів на ХХХ Літній Всесвітній Універсіаді. Україна на цьому турнірі представляли Володимир Станкевич, Юрій Тараненко і Ян Сич.

Українці успішно подолали груповий раунд, однак вже в 1/32 фіналу з боротьби вибули Сич і Тараненко. Ян поступився на цій стадії Лі Сен Хьону (13:15) з Південної Кореї, а Юрій не впорався з росіянином Дмитром Швелідзе, програвши одним уколом - 14:15.

Володимир Станкевич, який стартував в турі прямого вибування під другим номером, в 1/16 турнірної таблиці помстився кривдникові Тараненка Швелідзе, перемігши його 15:11. Далі Станкевич розібрався з італійцем Лоренцо Буцці (15:13), а у чвертьфіналі не зміг здолати представника Південної Кореї - Чан Хьо Міна (11:15). Таким чином лідер нашої студентської команди закінчив виступ на шостому місці.

Результаты:
Шпага, чоловіки (особисті)
1. Мартін Рубес (Чехія)
2. Дмитро Гусєв (Росія)
3. Войцех Коланчік (Польща)
3. Чан Хьо Мін (Південна Корея)
6. Володимир Станкевич (Україна)
41. Ян Сич (Україна)
42. Юрій Тараненко (Україна)