Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ВУ 2019 Неаполь: Шпажистки і шаблісти відкрили фехтувальний турнір в Італії Електронна адреса
Четвер, 04 липня 2019 23:22
В Італії почалися змагання з фехтування в рамках Всесвітньої Універсіади. Незважаючи на те, що господарем студентських ігор є Неаполь, змагання фехтувальників проходять в Бароніссі, який знаходиться в 45 км від столиці мультиспортивних форуму.

Першими на доріжки вийшли шаблісти і шпажистки.

У турнірі шпажисток всі три українки - Юлія Свистіль, Інна Бровко і Влада Харькова - подолали груповий раунд. ПНа стадії 1/16 фіналу з боротьби вибула Свистіль, яка поступилася швейцарці Аврорі Фавр (13:15). В 1/8 турнірної таблиці між собою зустрілися Харькова і Бровко. Сильнішою виявилася перша, яка обіграла співвітчизницю з рахунком 15:13 і продовжила таким чином участь в турнірі. На наступному ж етапі - в бою за потрапляння в півфінал - наша шпажистка програла майбутній чемпіонці - француженці Александрі Луї Марі (11:15).

У змаганнях шаблістів України представляли Олександр Каракай, Іван Писаренко і Богдан Платонов. Першим зброю склав Каракай, який в 1/32 фіналу одним ударом програв німцю Лоренцу Кемпф (14:15). Слідом за Олександром виступ в Бароніссі закінчив Писаренко - у 1/16 фіналу українець поступився французу Себастьяну Патрісу (7:15). Найдалі за всіх з наших спортсменів пройшов Платонов, який зупинився в 1/8 турнірної таблиці після поразки від італійця Маттео Нері (13:15).
Результати:
 
Шпага, жінки (особисті)
Шабля, чоловіки (особисті):
1. Александра Луї Марі (Франція)
2. Євгенія Жаркова (Росія)
3. Роберта Марцані (Італія)
3. Ніколь Тал (Ізраїль)
7. Влада Харькова (Україна)
15. Інна Бровко (Україна)
19. Юлія Свистіль (Україна)

1. О Сан Гук (Південна Корея)
2. Фредерік Кіндлер (Німеччина)
3. Маттео Нері (Італія)
3. Ражван Урсачі (Румунія)
14. Богдан Платонов (Україна)
31. Іван Писаренко (Україна)
49. Олександр Каракай (Україна)