ЧЄ 2019 Дюссельдорф: Шаблісти стали десятими, шпажистки - п'ятими Електронна адреса
Субота, 22 червня 2019 23:56
На чемпіонаті Європи в Дюссельдорфі, Німеччина пройшов останній змагальний день, в рамках якого шпажистки і шаблісти розіграли комплекти медалей в командних турнірах.

Українська збірна з фехтування на шпагах у складі Фейбі Бежури, Ксенії Пантелеєвої, Олени Кривицької і Яни Шемякіної стартувала в турі прямого вибування з перемоги над Румунією (40:33), але в наступному раунді поступилися Росії (31:35).

У боях за 5-8 місця українки спочатку обіграли Естонію (45:38), а в поєдинку за 5-ту позицію не зазнали проблем з Німеччиною (43:28).

Щодо шаблістів, то Андрій Ягодка, Дмитро Пундик, Юрій Цап та Олексій Стаценко закінчили виступ на 10-му місці. В 1/8 фіналу українські фехтувальники програли Великобританії (38:45), а після перемогли Бельгію (45:29) і двома ударами поступилися Білорусі (43:45).