Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ЧЄ 2019 Дюссельдорф: Українці знову не змогли подолати поріг 1/4 фіналу Електронна адреса
Субота, 22 червня 2019 13:05
У німецькому Дюссельдорфі пройшли командні змагання шпажистів і рапіристок в рамках чемпіонату Європи.

Збірна з фехтування на рапірах в складі Катерини Ченцової, Олександри Сенюти, Аліни Рапинець і Анни Тараненко в 1/8 фіналу виграли у Великобританії (40:37), але далі поступилися першому номеру посіву - Франції (45:34).

У поєдинках за 5-8 місця українки програли два бої поспіль - з Угорщиною (30:44) і Іспанією (29:45). Таким чином Рапинець, Тараненко, Сенюта і Ченцова стали восьмими.

Українська команда шпажистів у складі Богдана Нікішина, Романа Свичкаря, Анатолія Герея і Ігоря Рейзліна в своїй стартовій зустрічі двома уколами поступилися Данії (38:40) і після могли претендувати лише на 9-16 позиції.

Після поразки від Данії українці перемогли Фінляндію (45:23) і Францію (45:37), а в бою за 9-е місце програли Нідерландам (33:45).
Результати:
 
Шпага, чоловіки (командні)
Рапіра, жінки (командні):
1. Росія
2. Данія
3. Угорщина
10. Україна

1. Росія
2. Франція
3. Італія
8. Україна