Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧЄ 2019 Дюссельдорф: Стаценко закінчив виступ на 16-й позиції Електронна адреса
Середа, 19 червня 2019 23:36
У Дюссельдорфі закінчилися особисті турніри в рамках чемпіонату Європи. Останніми на доріжку вийшли шаблісти.

Усі українці вийшли з групи, проте найдалі за всіх з наших спортсменів зумів пробитися Олексій Стаценко. Так склалося, що перші два поєдинки в турі прямого вибування Стаценко провів проти співвітчизників. В 1/32 фіналу Олексій вибив з боротьби Дмитра Пундика (15:12), а в наступному раунді обіграв лідера української збірної Андрія Ягодку (15:14).

В 1/8 турнірної таблиці українець зустрівся з росіянином Камілем Ібрагімовим і поступився йому з рахунком 7:15. Таким чином Олексій став 16-м, а його кривдник пізніше піднявся на другу сходинку п'єдесталу пошани турніру.

Відзначимо, що крім Стаценко, Пундика і Ягодки, у Дюссельдорфі також виступив Юрій Цап. Українець склав зброю в 1/32 фіналу, програвши грузину Беці Базадзе (9:15) і став 34-м.
Результати:

Шабля, чоловіки (особисті)

1. Веніамін Решетніков (Росія)
2. Каміль Ібрагімов (Росія)
3. Макс Хартунг (Німеччина)
3. Сандро Базадзе (Грузія)
16. Олексій Стаценко (Україна)
17. Андрій Ягодка (Україна)
34. Юрій Цап (Україна)
42. Дмитро Пундик (Україна)