Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ЧЄ 2019 Дюссельдорф: Нікішин поступився майбутньому чемпіону Європи в чвертьфіналі Електронна адреса
Вівторок, 18 червня 2019 23:41

Український шпажист Богдан Нікішин став шостим на чемпіонаті Європи в німецькому Дюссельдорфі.

Нікішин стартував в груповому раунді з чотирма перемогами при двох поразках, після чого отримав 22-й номер посіву. В 1/32 фіналу українець виграв у поляка Радослава Завротняка (14:10), далі обіграв француза Ронана Густина (14:11), а в 1/8 турнірної таблиці вибив з боротьби ще одного представника Франції - олімпійського чемпіона Янніка Бореля (15: 14).

Шлях до п'єдесталу Богдану перегородив ізраїльтянин Юваль Шахом Фрейліх, який переміг нашого фехтувальника з рахунком 15:12. Примітно, що саме Фрейліх і став чемпіоном за підсумками турніру.

Відзначимо, що в Дюссельдорфі в складі збірної України також виступили Володимир Станкевич, Ігор Рейзлін і Роман Свичкар. Свичкар зупинився в 1/32 фіналу, поступившись чеху Якубу Юрці (11:15), Рейзлін етапом пізніше програв так само чеському шпажисту Їрі Берану (11:15), а Станкевич склав зброю в 1/8 турнірної таблиці, зазнавши поразки від кривдника Нікішина - Юваль Шалома (14:15).

Результати:

Шпага, чоловіки (особисті)

1. Юваль Шалом Фрейліх (Ізраїль)
2. Андреа Сантареллі (Італія)
3. Енріко Гароццо (Італія)
6. Богдан Нікішин (Україна)
12. Володимир Станкевич (Україна)
20. Ігор Рейзлін (Україна)
36. Роман Свичкар (Україна)