Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧЄ 2019 Пловдив: Наші шпажисти посіли 11-е місце в командній першості Електронна адреса
Вівторок, 11 червня 2019 22:49

Українські шпажисти Ян Сич, Віталій Свистіль, Данило Гойда і Андрій Опанасенко закінчили виступ в командному турнірі на чемпіонаті Європи серед фехтувальників до 23-х років.

Українці поступилися в 1/8 фіналу Чехії (28:45). Після ж в поєдинках за 9-16-е позиції виграли у Болгарії (45:41), далі програли Австрії (41:45), а в бою за 11-е місце з перевагою в один укол обіграли Фінляндію (45:44). Таким чином збірна України стала 11-й.

Результати:
Шпага, юнаки (командні)
1. Франція
2. Італія
3. Німеччина
11. Україна