Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧЄ 2019 Пловдив: Українські рапіристи стали четвертими в командному турнірі Електронна адреса
Вівторок, 11 червня 2019 22:32

Рапіристи визначили найсильніших на чемпіонаті Європи серед атлетів до 23-х років.

В особистій першості відразу троє українців потрапили в топ-32 змагань, проте далі жодному з них не вдалося пройти. В 1/16 фіналу Данило Гойда поступився хорвату Петару Філсу (3:15), Ярослав Степура не впорався з білорусом Владиславом Лагуна (7:15), а Максим Гаравський програв майбутньому володарю бронзи - французу Валлерану Роже (4:15). Таким чином, Гаравській став 29-м, Гойда - 24-м, а Степура - 18-м.

У командному турнірі українці були близькі до того, щоб здобути медалі. Наша збірна в складі Гаравського, Степури, Гойди і Юрія Джуса розпочала виступ в 1/4 фіналу з перемоги над Бельгією (45:42). У фінал змагань українців не пустили італійці, які перемогли з рахунком 45:25. В бою ж за третє місце українські рапіристи програли Росії з відставанням в чотири уколи - 41:45.

Результати:
 
Рапіра, юнаки (особисті)
Рапіра, юнаки (командні)
1. Кирило Бородачов (Росія)
2. Давиде Філіппі (Італія)
3. Валлерано Роже (Франція)
3. Гійом Бьянкі (Італія)
18. Ярослав Степура (Україна)
24. Данило Гойда (Україна)
29. Максим Гаравський (Україна)
47. Юрій Джус (Україна)

1. Італія
2. Франція
3. Росія
4. Україна