Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ТНУ 2019 Київ: Тараненко і Юнес - найсильніші рапіристи країни Електронна адреса
Вівторок, 21 травня 2019 22:23
У Києві відбувся турнір найсильніших з фехтування на рапірах.

Серед жінок на вершину п'єдесталу піднялася місцева фехтувальниця Анна Тараненко. У першому турі киянка показала найкращий результат, а в другому - третій. Таким чином за підсумками змагань Тараненко вийшла на першу позицію. Срібною призеркою стала представниця Закарпаття Аліна Рапинець, а бронзовою - ще одна киянка Ольга Сопіт.

У чоловічому турнірі золото виграв також представник столиці Андрій Погребняк. Як і Тараненко, в першому колі він завершив виступ на першій позиції, а в другому - на третій. Срібло та бронза змагань, у свою чергу, відправились до Львова разом з Клодом Юнесом і Ростілавом Герциком. Юнес за підсумками двох турів став віце-чемпіоном, а Герцик фінішував на третьому рядку.