КС 2019 Дубай: Кривицька не змогла подолати бар'єр 1/8 фіналу, збірна стала 11-ю Електронна адреса
Понеділок, 20 травня 2019 23:07
Українські шпажистки закінчили виступ на етапі Кубка світу в Дубаї, ОАЕ.

Найдалі за всіх зуміли пробитися Олена Кривицька та Анфіса Почкалова. Кривицька стартувала відразу в 1/32 фіналу, Почкалова ж успішно подолала кваліфікацію і забронювала собі місце в другому змагальному дні.

Кривицька в 1/32 турнірної таблиці перемогла польку Ягоду Загалу (15:12), а після поступилася росіянці Тетяні Андрюшиній (9:10) і зупинилася на 18-му місці. Почкалова ж в стартовому бою виграла у Катаріни Холмс (6: 5) з США і потім програла майбутній володарці срібла - американці Кортні Хьорлі (11:10). Таким чином Анфіса стала 31-ю.

У командному турнірі збірна України в складі Олени Кривицької, Яни Шемякіної, Ксенії Пантелеєвої і Фейбі Бежури стала 11-ю. В 1/16 фіналу українки виграли в Сінгапуру (45:30), але після програли Естонії (42:43). У поєдинках за 9-16-е місця наші шпажистки спочатку перемогли румунок (45:31), пізніше програли німкеням (29:36), а у зустрічі за 11-й рядок виявилися сильнішими швейцарок (45:35).

Шпага, жінки (особисті):Шпага, жінки (командні):