КС 2019 Париж: Свічкар впритул підібрався до п'єдесталу, команда - 11-та Електронна адреса
Понеділок, 20 травня 2019 22:34
Українські шпажисти виступили на етапі Кубка світу в Парижі, Франція.

В особистому заліку найкращий результат серед українців показав Роман Свічкар, який зупинився на шостому місці. Роман стартував відразу в 1/32 фіналу, де одним уколом переміг португальця Жоао Кордейро (15:14), далі виграв у француза Натана Фуга (15:12), а в 1/8 турнірної таблиці виявився сильнішим венесуельця Рубена Лімардо Гаскона (15: 11). У півфінал нашого спортсмена не пустив угорець Дьордь Шиклоши, який здолав Свічкаря з рахунком 15:13.

У командному турнірі збірна України в складі Романа Свічкаря, Богдана Нікішина, Володимира Станкевича і Анатолія Герея закінчила виступ на 11-й позиції. В 1/16 фіналу українці перемогли Аргентину (45:23), а в наступному бою двома уколами програли Франції (43:45). У поєдинках за 9-16-ті позиції наші шпажисти спочатку виграли у Польщі (42:32),  поступилися Росії (42:45), а у вирішальній зустрічі здолали Естонію (33:32).

Шпага, чоловіки (особисті):Шпага, чоловіки (командні):